SARİTAŞ LOJİSTİK BÖLÜMÜ; Müşterilerine uzun yıllardır sağladığı hızlı ve güvenli servisin getirdiği lojistik deneyim sayesinde İstanbul Ataşehir’de lojistik merkezini de kurmuştur. 


Şirketimiz, stratejik ortakları sayesinde,hizmet kalitesi çok önemli olduğu bu sektörde, farklı hizmet anlayışı ile ön plana çıkmaktadır. Karayolu Forwarding hizmetleri, komple ve parsiyel taşımalarda tüm bağımsız devletler topluluğu (B.D.T) ülkelerini kapsamaktadır.


AVANTAJLARIMIZ

  • 200 adet yıllık anlaşmalı jumbo,düz kamyon,römork,optima TIR,
  • Uygun navlun avantajı,
  • Düzenli bilgi akışı,
  • Yüksek hizmet kalitesi.

Şirketin Lojistik Konumunu güçlendirmek adına kendi özmal araçları dışında Uluslararası Nakliye firmaları ile işbirliği kurarak türk ve yabancı plakalı araçlarla geniş araç filosuna ve böylece zamanında ve güvenilir nakliye desteği ile rekabetçi hizmet yeteneğine kavuşmuştur. 


RUSYA GÜMRÜK HİZMETİ: Türkiye'den  Rusya'ya tüm ihracatlarınızda gümrükleme ve lojistik taleplerinizin tamamına cevap verir. Şirketimiz kendi ofisi ve personeli ile Rusya da gümrük hizmeti vermektedir.  Rusya Gost belgesi, Gümrük Birliği Sertifikası, Rusya Hijyen Belgesi vb sertifikaları sizin adınıza çıkartırız. Kaliteli hizmetimiz ve cazip fiyatlarımızla Door to Door taşımalarınızda rakiplerinize avantaj sağlayacağınızı garanti ederiz.